Proč se přihlásit k odběru?

Fandím lidem, kteří mají chuť se učit a zkoušet věci na vlastní kůži. Tenhle projekt jsem připravil pro nadšence, kteří se pouští (nebo chtějí pustit) do vlastního podnikání a chtějí také proniknout do základů online marketingu.

Vyznat se v tom obrovském množství odborných informací na internetu může být náročné. Nabízím jednoduché základy a pomoc v začátcích.

📨 Jednou za dva týdny ti pošlu e-mail s praktickými tipy, které budeš schopen sám hned aplikovat do praxe. Postupně se tu bude objevovat další zajímavý obsah.

Co tě čeká?

✅ ověřené rady ✅ příklady z praxe ✅ vyzkoušené postupy ✅ návody pro samouky ✅ tipy na zajímavý obsah ✅ rozhovory s profesionály ✅ forma srozumitelná začátečníkům

A kdo jsem já?

Jmenuji se Honza Barbořík a jsem marketér s duší grafika. Pracuji na volné noze a pomáhám lidem (začít) podnikat na internetu. Nejsem jen teoretik - s manželkou máme firmu na výrobu sportovního oblečení a věnuji se i dalším projektům.

➡️ Více se o mně můžeš dozvědět na mém webu www.janbarborik.cz
📑 Rozcestník mých projektů, profilů a dalšího najdeš na linktr.ee/janbarborik

Impressum

Podcast a obsahový newsletter tvoří: Jan Barbořík, MBA, se sídlo Hybešova 2447/53a, Blansko 678 01, IČ: 75762641.

Kontaktní e-mail: stanse@samsobemarketerem.cz

Subscribe to Sám sobě marketérem

📨 Chceš dostávat pravidelné tipy a rady, jak začít s online marketingem svépomocí? Prohlédni si archiv a přihlas se k odběru.

People

Marketér s duší grafika