Sám sobě marketérem
REMOTED Honzy Barboříka
Růst, nebo nerůst?
0:00
-12:44
Růst, nebo nerůst?

Růst, nebo nerůst? Být spokojený s tím, co mám, nebo tlačit na pilu? Zůstat napořád freelancerem, nebo vyrůst v agenturu? Živnosťák, nebo firma? Tahle má dilemata otevřu v dnešním povídání.

  • Růst, nebo nerůst?
    Více než tlačit na zvyšování zisku každý rok mi dává smysl řešit efektivitu práce. Jak si vydělat potřebné peníze efektivněji, abych získal více volného času. A prostor pro budování vlastních dlouhodobých projektů, které mi mohou přinášet průběžný užitek.

  • Zůstat napořád freelancerem, nebo vyrůst v agenturu?
    Dilema, zda je pro mě lepší zůstat sólo nebo budovat in-house tým. Výhody a nevýhody.

  • Živnosťák, nebo firma?
    Jakou formou podnikat. Hraje to roli? 

⚠️ Pokud byste chtěli dostávat pravidelné tipy a rady o tom, jak začít s online marketingem svépomocí, přihlaste se k jejich odběru na stránkách ⁠www.samsobemarketerem.cz⁠. Jednou za dva týdny vám pošlu email s praktickými tipy, které budete schopni sami hned aplikovat do praxe.

💻 Více se o mně dozvíte na mém webu ⁠www.devenio.cz⁠

📨 Jestli máte chuť, můžete mi napsat zpětnou vazbu třeba ⁠na LinkedInu⁠ nebo na ⁠podcast@janbarborik.cz⁠.
Těším se u prvního dílu druhé série za dva týdny.

0 Comments
Sám sobě marketérem

REMOTED Honzy Barboříka

Praktický podcast o on-line marketingu, tvorbě webů, budování e-shopů a podnikání. Předcházejte zbytečným chybám a staňte se pro vaše zákazníky důvěryhodnými a dohledatelnými na internetu. Pracuji na volné noze jako marketér s duší grafika a díky spolupráci se stovkami klientů i z vlastního podnikání vím, co funguje a co ne.