Sám sobě marketérem
Sám sobě marketérem
Moje začátky na volné noze
0:00
-14:23

Moje začátky na volné noze

První epizoda je představovací. Moje jméno je Honza Barbořík, jsem marketér s duší grafika a živím se tvorbou webů na WordPressu a e-shopů na Shoptetu pro české i zahraniční klienty a pomáhám jim s on-line marketingem. Začneme rychlou rekapitulací mé profesní cesty od svého prvního počítače před více než čtvrt stoletím, prvních zakázek při studiu až po přechod na volnou nohu.

⚠️ Pokud byste chtěli dostávat pravidelné tipy a rady o tom, jak začít s online marketingem svépomocí, přihlaste se k jejich odběru na stránkách ⁠www.samsobemarketerem.cz⁠. Jednou za dva týdny vám pošlu email s praktickými tipy, které budete schopni sami hned aplikovat do praxe.

💻 Více se o mně dozvíte na mém webu ⁠www.devenio.cz⁠

📨 Jestli máte chuť, můžete mi napsat zpětnou vazbu třeba ⁠na LinkedInu⁠ nebo na ⁠podcast@janbarborik.cz⁠.

0 Comments
Sám sobě marketérem
Sám sobě marketérem
Fandím lidem, kteří mají chuť se učit a zkoušet věci na vlastní kůži. Projekt www.samsobemarketerem.cz tvořím pro nadšence, kteří se pouští (nebo chtějí pustit) do vlastního podnikání a rádi by také pronikli do základů online marketingu. Vyznat se v tom obrovském množství odborných informací na internetu může být náročné. Nabízím jednoduché základy a pomoc v začátcích.