Sám sobě marketérem
Sám sobě marketérem
🎧 Jak mít v marketingu pořádek?
0:00
-8:08

🎧 Jak mít v marketingu pořádek?

Mít pořádek v marketingu je základ úspěchu každého projektu, ať už si na něj najímáš grafiky, PPC specialisty nebo jiné externisty. Když máš vše dobře zorganizované, můžeš lépe plánovat kampaně, sledovat jejich průběh a dosáhnout toho, co jsi si naplánoval.

👉🏻 Celý článek i s odkazy najdeš na: ⁠https://www.samsobemarketerem.cz/p/jak-mit-v-marketingu-poradek⁠ ✉️ Pokud chceš dostávat pravidelné tipy, jak dělat online marketing svépomocí, přihlas se k jejich odběru na stránkách ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠www.samsobemarketerem.cz⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. Jednou za dva týdny ti pak pošlu e-mail s praktickými tipy, které můžeš hned aplikovat do praxe. 🗂️ Navíc tam najdeš i archiv všech předchozích e-mailů, tento podcast i další bonusový obsah.

0 Comments
Sám sobě marketérem
Sám sobě marketérem
Fandím lidem, kteří mají chuť se učit a zkoušet věci na vlastní kůži. Projekt www.samsobemarketerem.cz tvořím pro nadšence, kteří se pouští (nebo chtějí pustit) do vlastního podnikání a rádi by také pronikli do základů online marketingu. Vyznat se v tom obrovském množství odborných informací na internetu může být náročné. Nabízím jednoduché základy a pomoc v začátcích.