Sám sobě marketérem
Sám sobě marketérem
🎧 Co znamená únik interních dokumentů Google pro SEO? A jak do toho brzy vstoupí AI?
0:00
-6:10

🎧 Co znamená únik interních dokumentů Google pro SEO? A jak do toho brzy vstoupí AI?

V minulých dnech otřásl světem online marketingu velký únik interní dokumentace vyhledávače Google. Přes 2500 stran technické dokumentace Google bylo anonymně poskytnuto známému ⁠SEO odborníkovi Randu Fishkinovi⁠.

Obecně je optimalizace stránek pro vyhledávače tak trochu pokus o hacknutí pandořiny skříňky, protože skutečné fungování aktuálních algorytmů je přísně střežené tajemství. Navíc se každou chvíli mění.

Co tento únik odhaluje o fungování vyhledávače Google a jak by měl ovlivnit tvou SEO strategii? Může ti napovědět o tom, jak teď Google přemýšlí.

👉🏻 Celý článek i s odkazy najdeš na: ⁠⁠https://www.samsobemarketerem.cz/p/co-znamena-unik-internich-dokumentu⁠⁠

👉🏻 Článek od Michala Binky zde: ⁠⁠https://www.seoprakticky.cz/blog/link-building-lzi-manipulace-pseudo-ranky/⁠⁠

✉️ Pokud chceš dostávat pravidelné tipy, jak dělat online marketing svépomocí, přihlas se k jejich odběru na stránkách ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠www.samsobemarketerem.cz⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. Jednou za dva týdny ti pak pošlu e-mail s praktickými tipy, které můžeš hned aplikovat do praxe.

🗂️ Navíc tam najdeš i archiv všech předchozích e-mailů, tento podcast i další bonusový obsah.

0 Comments
Sám sobě marketérem
Sám sobě marketérem
Fandím lidem, kteří mají chuť se učit a zkoušet věci na vlastní kůži. Projekt www.samsobemarketerem.cz tvořím pro nadšence, kteří se pouští (nebo chtějí pustit) do vlastního podnikání a rádi by také pronikli do základů online marketingu. Vyznat se v tom obrovském množství odborných informací na internetu může být náročné. Nabízím jednoduché základy a pomoc v začátcích.